Nauka Jazdy Adam - Elbląg
O NAS

Ośrodek założył Adam Radelczuk w roku 2004. Początkowo kadra składała się z jednego instruktora i jedengo auta. Z roku na rok ogromne zainteresowanie rzetelnie prowadzonymi szkoleniami sprawiły, że ośrodek trzeba było rozbudowywać. Dziś posiadamy czternaście pojazdów wszystkich kategorii i zatrudniamy piętnastu instruktorów nauki jazdy. W roku 2009 przeszkoliliśmy ponad 1050 osób, w roku 2010 ponad 850 osób, a w 2011 również ponad 850 osób. Szczycimy się również jedną z największych zdawalności egzaminów państwowych w WORD.

 

Nasza szkoła jest instytucją szkoleniową zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Olsztynie i spełnia wymagania dotyczące jednostek szkolących osoby bezrobotne na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. W 2008 roku w naszej szkole odbyły się kursy na prawo jazdy kat. C, C+E, D 63 osoby skierowane przez Powiatowy Urząd Pracy i Miejski Ośrodek Opieki Społecznej w Elblągu. Były to szkolenia indywidualne i grupowe. Jeśli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy w swoim mieście lub gminie i znalazłeś przyszłego pracodawcę- zgłoś w Urzędzie chęć podjęcia indywidualnego kursu prawa jazdy wymaganego przez tego pracodawcę. Z otrzymanymi dokumentami przyjdź do nas - opracujemy dla Ciebie harmonogram szkolenia i zrealizujemy je rzetelnie w wyznaczonym terminie.

Jeśli nie możesz sam znaleźć pracodawcy pytaj w Urzędzie Pracy o nabór na szkolenia grupowe.

Takie szkolenia również nie są nam obce. Potrafimy spełnić rygorystyczne warunki wyznaczone przez Unię Europejską.

W ubiegłych latach w naszej szkole regularnie odbywały się szkolenia grupowe na kierowców w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Kapitał Ludzki" we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Elblągu. Wszyscy uczestnicy szkolenia uzyskali prawo jazdy kat. C, C+E, D wraz z uprawnieniami do przewozu osób i rzeczy.

 

Zapisy i informacje - telefonicznie lub osobiście w biurze przy ulicy Skrzydlatej 13

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: od 10.00 do 17.00

82-300 Elbląg

ul. Skrzydlata 13

0 505 408 784 - Adam Radelczuk,

0 515 233 630 - biuro

e-mail: